طرز تهیه دهانشوی خانگی

روش تهیه دهان شویه خانگی غیر شیمیایی و غیر سمی برای خوشبو کردن دهان

دهان شویه هایی که از فروشگاه های زنجیره ای یا داروخانه می خرید حاوی محتویاتی مضری هستند و برخی از آنها حتی مواد شیمیایی دارند. اگر شما به دنبال یک دهان شویه طبیعی تر و غیر سمی هستید ، در این مطلب روزیاتو ، به شما یاد می دهیم چطور می توانید خیلی راحت خودتان در منزل با اندک لوازمی که در اختیار دارید و در آشپزخانه منزل می توانید پیدا کنید یک دهان شویه کاملا طبیعی تهیه کنید. با روزیاتو همراه باشید.

به گزارش دهان شویه هایی که از فروشگاه های زنجیره ای یا داروخانه می خرید حاوی محتویاتی مضری هستند و برخی از آنها حتی مواد شیمیایی دارند. اگر شما به دنبال یک دهان شویه طبیعی پانسمان hartmann تر و غیر سمی هستید ، در این مطلب روزیاتو ، به شما یاد می دهیم چطور می توانید خیلی راحت خودتان در منزل با اندک لوازمی که در اختیار دارید و در آشپزخانه منزل می توانید پیدا کنید یک دهان شویه کاملا طبیعی تهیه کنید. با روزیاتو همراه باشید.

چیزهایی که لازم دارید:

  • دو پیمانه آب مقطر

  • دو قاشق غذاخوری جوش شیرین

  • ۸ قطره اسانس نعنا

  • ۸ قطره اسانس درخت چای

مرحله خرید پانسمان تندروت اول:

دو قاشق غذاخوری جوش شیرین را به دو پیمانه آب مقطر اضافه کنید.

مرحله دوم:

۸ قطره اسانس یا روغن نعنا را اضافه کنید.

مرحله سوم:

۸ قطره اسانس یا روغن درخت چای را به ترکیب اضافه کنید.

مرحله چهارم:

پماد مدی هانی

دهانه شویه ایی که تهیه کردید را در ظرفی که هوا واردش نمی شود مانند بطری شیشه ای نگهداری کنید.

نکته:

فراموش نکنید که قبل از هر بار استفاده، محلول را خوب تکان دهید. در این دهان شویه خانگی، هیچ گونه ترکیب شیمیایی وجود ندارد. بنابراین ، جوش شیرین ممکن است ته نشین شود و لازم است هنگام استفاده شیشه را تکان دهید.

روش استفاده از دهان شویه خانگی غیرسمی برای خوشبو کردن دهان

برای هیدروتک استفاده از این دهان شویه، کافی است دو تا سه قاشق چایخوری در دهان خود بریزید و حدود یک تا دو دقیقه در دهان خود بگردانید. سپس، محلول را ازدهان بیرون بریزید و دهانتان را آب بکشید. به همین راحتی!

فواید دهان شویه

همان طور که می دانید، دهان شویه می تواند پلاک و باکتری های داخل دهان را از بین ببرد و از بروز مشکلاتی همچون التهاب لثه پیشگیری کند. باکتری های ناشی از عفونت لثه با ورود به جریان خون باعث مشکلات سلامتی خاص از جمله بروز مشکل برای زنان باردار می شوند؛ چیزی که با استفاده منظم از دهانشویه می توان از بروز آن پیشگیری کرد.

دهان قیمت پانسمان نوین شویه باعث سفید شدن دندان ها هم می شود؛ البته به پای سفید کننده های دندان نمی رسد اما به مرور زمان می تواند دندان ها را سفید کند.

منبع: روزیاتو



منبع

/ 1 نظر / 17 بازدید
paryaarang

به وبلاگ منم نگاه کنیدممنون