قربانیان کرونا در امریکا و ایتالیا

ویروس کرونا در جهان,اخبار پزشکی,خبرهای پزشکی,بهداشت
قربانیان کرونا در آمریکا از مرز ۱۰۰ هزار نفر گذشت. طی ۲۴ ساعت گذشته نیز تعداد فوت شدگان ایتالیا ۱۷۷ تن افزایش داشته است.

قربانیان کرونا در آمریکا با نقض ادعای پیشین ترامپ، به ۱۰۰ و یک هزار و ۱۴۵ نفر افزایش یافت.

به گزارش مهر، وبگاه وُرلد میترز که آمار انواع پانسمان نقره قربانیان و مبتلایان به کرونا در جهان را اعلام می‌کند، درباره آمریکا نوشت که شمار قربانیان ویروس کرونا (کووید ۱۹) در آمریکا با افزایش قابل توجهی در شبانه روز گذشته از مرز ۱۰۰ و یک هزار نفر فراتر رفته است.

وبگاه وُرلد میترز در این خصوص اعلام کرد: آخرین شمار مبتلایان به این ویروس یک میلیون و ۷۳۳ هزار و ۹۶۱ نفر و و تعداد قربانیان نیز به یک صد و یک هزار و ۱۴۵ تَن افزایش یافته است.

این در حالیست که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا پیشتر در تلاش برای کوچک شمردن آمار تلفات پزشکی کودکان کرونا در گام اول ادعا کرده بود که ۸۰ تا ۹۰ هزار نفر و سپس مدعی شده بود که نهایتاً ۱۰۰ هزار نفر بر اثر کووید -۱۹ در این کشور جان خود را از دست خواهند داد.

تلفات کرونا در ایتالیا به ۳۳ هزار و ۷۲ نفر رسید

ویروس کرونا در جهان,اخبار پزشکی,خبرهای پزشکی,بهداشت

وزارت بهداشت ایتالیا امروز چهارشنبه اعلام کرد که تعداد قربانیان ویروس کرونا در شبانه قیمت پماد زخم بستر روز گذشته ۱۱۷ نفر افزایش یافته است.

در بیانیه صادره از سوی وزارت بهداشت ایتالیا در این خصوص آمده است که بر این اساس، مجموع قربانیان کووید -۱۹ در این کشور به ۳۳ هزار و ۷۲ تَن رسیده است.

وزارت بهداشت ایتالیا در ادامه همچنین شمار مبتلایان را نیز با ۵۸۴ مورد افزایش به ۲۳۱ هزار و ۱۳۹ نفر افزایش داده است.

وضعیت ۵۰۵ نفر هم در این میان بحرانی گزارش شده است. 

گفتنی است ویروس کرونا که برای اولین بار در شهر ووهان چین مشاهده شد، درحال حاضر به بیش از ۲۰۰ کشور جهان کشیده درمان خانگی سوختگی با آب جوش شده است.

شمار مبتلایان کرونا در روسیه به ۳۷۰ هزار و ۶۸۰ نفر رسید

ویروس کرونا در جهان,اخبار پزشکی,خبرهای پزشکی,بهداشت

وزارت بهداشت روسیه امروز چهارشنبه دربیانیه ای اعلام کرد که روند ابتلا و فوتی‌های ناشی از ویروس کرونا در این کشور افزایش یافته است.

بر اساس این گزارش، طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۶۱ خرید قطره فروزومال مورد جدید فوت و ۸ هزار و ۹۶۸ مورد جدید ابتلا به کرونا در روسیه ثبت شده است.

به گزارش این خبرگزاری، شمار فوتی‌های ناشی از بیماری کووید ۱۹ در روسیه به ۳ هزار و ۹۶۸ نفر و تعداد مبتلایان هم به ۳۷۰ هزار و ۶۸۰ نفر رسیده است.

همچنین گزارش‌ها در این خصوص حاکی از آن است: مجموع بهبودیافتگان نیز با ترخیص ۱۲ هزار و ۱۰۰ تَن دیگر از بیمارستان به ۱۴۲ هزار و ۲۰۸ نفر افزایش یافته است.منبع

/ 0 نظر / 28 بازدید