افزایش قدرت مغز براثر انجام کارهای جدید

افزایش قدرت مغز با انجام کارهای جدید,اخبار پزشکی,خبرهای پزشکی,تازه های پزشکی
فعالیت جدید قدرت مغز را افزایش می‌دهد.

نتیجه بررسی های جدید نشان می دهد تلاش برای کسب تجربیات نوین و انجام کارهایی جدید اسپری نیواشا سبب افزایش قدرت مغز می شود.

به گزارش آنا، انسان کارهای بسیاری را به شکل خودکار انجام می دهد. مغز و بدن ما ماشین ها کارآمدی هستند که بطور دایم و طبیعی راهی برای مصرف انرژی و انجام کارها، بدون نیاز به تلاش انسان، پیدا می کند. هنگامی که کاری را به دفعات زیاد انجام می دهیم، در بدن و مغز به شکل یک عادت نهادینه می شود.

اکنون نتیجه تحقیقات جدید کارولین لیف، متخصص عصب شناسی شناختی، نشان می دهد نمایندگی شرکت لوهمن روشه که تلاش برای انجام کارهای جدید قدرت مغز و ذهن انسان را افزایش می دهد. او تا به حال مطالعات بسیاری روی ارتباط میان مغز و ذهن انجام داده و به دنبال روشی برای بکارگیری توانایی های مغز برای بهبود کیفیت زندگی انسان بوده است.

افزایش قدرت مغز با انجام کارهای جدید,اخبار پزشکی,خبرهای پزشکی,تازه های پزشکی

تغییر پانسمان نقره برای سوختگی بهترین معلم زندگی است و ناراحتی بهترین روش برای به چالش کشیدن مغز و بدن است. مغز انسان بدون وقفه در حال کار است. در حالت هوشیاری، انسان اعمال و اقدامات را با سرعت ۴۰ مرتبه در ثانیه درک می کند. در سطح ناهشیار، این سرعت به ۴۰۰ میلیارد در ثانیه می رسد. این امر بدین معناست که عادات ناهوشیار انسان میتواند به سادگی پانسمان کل اکتیو جای عادات هوشیار را بگیرد. این پدیده اغلب در زندگی رخ می دهد.

بدین ترتیب درصورتی که خودمان را به چالش نکشیم، قادر به رشد و توسعه نیستیم. انعطاف پذیری عصبی روشی برای توسعه مغز، تغییر و رشد براساس کسب تجربیات جدید خارجی و درونی کردن این تجربیات است. مغز از انواع بافت ها، رگ های خونی و سلول های بسیاری ساخته شده ولی تنها دو بافت اصلی در آن وجود دارند: ماده پانسمان suprasorb خاکستری و ماده سفید.

در ساده ترین سطح، کنترل حرکات فیزیکی و فعالیت های حسی با ماده خاکستری است. ماده سفید نیز مسوول برقراری ارتباط میان مناطق مختلف مغز است. براساس انعطاف پذیری عصبی، انسان از طریق یادگیری و تجربه های جدید میتواند ماده خاکستری و سفید جدید ایجاد کند. بدن انسان میتواند هر شب سلول های عصبی جدید تولید کند. درواقع در روش انعطاف پذیری عصبی، انسان از ذهن خود برای ساخت مغزش استفاده می کند.منبع

/ 0 نظر / 18 بازدید